הגענו לגינת אחרי חודשים של לילות ארוכים ללא שינה רצופה. בנינו לא ידע לישון לבד ואנחנו לא ידענו איך להגיב אליו. אחרי שניסינו הכל ולא הבנו מה אנחנו עושים לא בסדר, גינת בנתה לנו תהליך מסודר ומובנה, כל שהיינו צריכים לעשות היה לעקוב אחרי ההוראות שלה. התוצאות לא איחרו להגיע והשיפור ניכר כמעט מיד. התהליך כולו היה עם מינימום בכי, והדגש היה על כך שהוא יבין שהמיטה זה מקום נעים ואנחנו תמיד שם בשבילו. אמנם היו לילות קשים בדרך, אבל תוך כדי תמיד זכרנו שבבוקר נדבר עם גינת, נספר מה היה והיא תבין אותנו, תעודד ולא פחות חשוב - תזכיר לנו מה בדיוק צריך לעשות.היום כולנו מתעוררים בכיף, אנחנו קמים אליו עירניים ושמחים לפתוח איתו את הבוקר. השינוי ניכר לא רק בשינה, אלא בכל התחומים - אוכל, מצב רוח, ממש הכל...

גינת הייתה מאוד מקצועית לאורך כל הדרך, ונתנה לנו הרבה מעבר לייעוץ שינה. היא הביאה איתה נסיון רב מנקודת מבט של אמא ושל מדריכת הנקה. היה תמיד נוח להתלונן אצלה, לשאול אותה הכל ולשמוע את דעתה.אנחנו כמובן ממליצים על השיטה ועל גינת המקסימה!

ממש לא צריך להסתובב טרוטי עיניים באמצע היום, כשאפשר גם אחרת...

 

                                                                                                    מ' , ח' הרצליה

ממליצים בחום......

לפני תחילת התהליך חשבנו שעם התינוק מגיעה העייפות והלילות חסרי השינה. היום אנחנו יודעים שזה ממש לא חייב להיות ככה. ראינו תוך כדי התהליך איך בננו ממש לומד להירדם, לישון ולהחזיר את עצמו לישון אם מתעורר. הבנו עד כמה התלות שלו בנו הייתה חזקה בתחילת התהליך. ומאז הוא שמח הרבה יותר, אוכל הרבה יותר טוב במהלך היום ואנחנו נהיינו הורים סבלניים יותר ומתפקדים הרבה יותר טוב במהלך היום. בעיקר, השינה כבר אינה נושא רגיש מבחינתנו, והלילות כבר לא מתוחים.

אנחנו שמחים שהחלטנו להתחיל בתהליך הייעוץ ומייעצים לכל החברים שלנו לעשות זאת גם, עם גינת כמובן.... 

גינת היקרה, לא להאמין איזה שינוי קרה בתוך מספר ימים. תדעי שעכשיו אחרי מספר שבועות אני שמחה מאוד שליווית אותי בתהליך , למרות שלא ציפית לתוצאות הללו הם הגיעו והכל בזכותך!!

 

תודה נטע NY USA

גינת החלומות

גינת מזר- יועצת שינה ומדריכת הנקה. טלפון 052-5252127 מייל-   Ginat.Mazar@gmail.com         

  • Facebook Grunge
  • LinkedIn Grunge
  • YouTube Grunge
  • Google+ Grunge
  • Pinterest Grunge